Josef Změlík

VÁŠ KLÍČOVÝ IT SPOLUHRÁČ NA DOSAH RUKY

Informační technologie dnes představují běžnou součást života a obchod bez IT si již ani nelze představit. Svět máme doslova na dosah klikající ruky, jeho běh je stále rychlejší, proto se dá bez nadsázky říci, že jsme na IT závislí.

Několikahodinový výpadek síťových služeb či nedostupnost datového úložiště mohou způsobit nenapravitelné škody v obchodě i duševní rovnováze. Nebezpečí ze strany škodlivého software roste každým dnem geometrickou řadou. Nesprávně zvolené programové vybavení mnohdy sníží úroveň produktivity práce k nule. Je mnoho důvodů, proč využít mé služby profesionálního Outsourcingu IT. Oceňujete spolehlivost? Přeneste starosti, které Vás brzdí, na mě. Věnujte drahocenný čas tomu, co Vás baví, co umíte nejlépe a co Vám přináší zisk.

Chcete-li uspořit náklady a čas, neváhejte mne kontaktovat. Provedu analýzu Vašeho interního prostředí, stávajících prostředků, potřeb a především požadavků. Vypracuji Vám přehlednou nabídku vhodného řešení, vyčíslím reálné náklady, případně možnosti úspor. Jistě najdeme společnou řeč.

Začínajícím živnostníkům mohu nabídnout komplexně řešené balíčky pro bezproblémový start s ověřenou funkčností za dostupnou cenu.

Nemějte obavy, za zeptání nic nedáte, stačí jen vytočit telefonní číslo +420 777 233 820.